Klausos aparato priežiūra

Jau turite klausos aparatą?

Klausos aparato priežiūra

- Klausos aparatą lieskite tik sausais ir švariais pirštais, kad išvengtumėte sužalojimų; - Venkite drėgmės ir garų. Prieš eidami į pirtį ar vonią išimkite savo klausos aparatą; - Venkite kontakto su makiažo ir purškiamomis priemonėmis, kurios gali pakenkti klausos aparatui; - Savo klausos aparatus švarius, nuvalykite ausų sierą; - Jei turite bet kokių klausimų dėl klausos aparatų naudojimo, visada susisiekite su klausos centru „Audiomedika“. Mes pasiruošę Jums padėti.

Ausų valymo priemonės

Klausos aparatus valykite atsargiai minkšta šluoste. Nepamirškite prieš tai nusiplauti ir nusisausinti savo rankų. Nenaudokite valymo priemonių, nes jos gali pažeisti klausos aparatą. Valydami savo ausis nenaudokite vatos tamponų. Priešingu atveju rizikuosite nešvarumus ir ausų vašką nustumti toli į ausies kanalus ir užblokuoti garsą.

Klausos aparatų baterijos

Nauja klausos aparato baterija gali Jums tarnauti nuo trejų iki dešimties dienų. Trukmė priklauso nuo to, kaip naudojate savo klausos aparatą. Kai ateina laikas keisti baterijas, klausos aparatas pradės skleisti trumpus pyptelėjimus. Įrenginys pradės veikti iškart, kai uždarysite baterijos dangtelį. Jei norite, kad baterijos tarnautų ilgiau, išjunkite klausos aparatą, kai jo nenaudojate. Tai galite padaryti atidarydami baterijos dangtelį. Naujiena: Išmėginkite „Oticon OPN“ su pakraunamomis baterijomis.

Naujausia technologija – „Oticon Opn“

„Oticon Opn“ keičia tradicinių klausos aparatų veikimo būdą. Jame įdiegta technologija veikia 50 kartų greičiau nei ankstesnė klausos aparatų karta. Toks greitis leidžia prietaisui nuskaityti Jus supantį garsą ir išgryninti kalbą, sumažinant triukšmą. „Oticon Opn“ veikia taip, kad padėtų Jūsų smegenims geriau suvokti garsą.

Kelionė geresnės klausos link prasideda čia.

Sužinokite, kaip pradėti girdėti gyvenimą. Pasirinkite, kam norite padėti:
Aš nešioju klausos aparatą
Mano vaikas turi klausos sutrikimų
Mano artimas turi klausos sutrikimų
Aš turiu klausos sutrikimų