Article

Klausos sutrikimų ženklai

Žmogaus ausis yra vienas tobuliausių ir greičiausių jutiminių organų. Bėgantys metai ausis paveikia taip pat kaip ir likusį mūsų kūną. Laimei, yra būdų, kurie Jums gali padėti vėl girdėti gerai.

Ženklai, kad Jūsų klausa nebėra kaip buvusi gali būti silpni ir palaipsniui augti arba jie gali atsirasti labai staigiai. Abiem atvejais Jums bus sunkiau išgirsti tam tikrus garsus ar balses. Girdėsite, kad žmogus kalba, bet jį suprasti bus sunku, todėl paprašysite jo pakartoti. Dėl šios priežasties Jums bus dar sudėtingiau sekti pokalbį triukšmingose aplinkose: kavinėse, konferencijose, susitikimuose ar net šalia judrių gatvių. Laisvo, natūralaus bendravimo trūkumas kuria nerimo ir atsiskyrimo jausmą, kuris gali peraugti į depresiją ir vienatvę. Jei ši situacija Jums atrodo pažįstama, rekomenduojame atlikti klausos testą. Esame pasirengę Jums padėti.

Pasitikrinkite savo klausą internetu

Atlikite nesudėtingą klausos testą internetu vos per kelias minutes. Jo metu Jums pateiksime kelis klausimus bei klausymo užduotis. Jūsų atsakymai padės indikuoti kaip gerai girdite.

Galime Jums padėti

Jei pastebite suprastėjusios klausos ženklus, būtina kuo greičiau kreiptis pagalbos. Užsiregistruokite vizitui pas klausos centrų „Audiomedika“ specialistus. Norime Jums padėti.

Susirūpinimas klausos praradimu

Susidūrus su galimybe prarasti klausą žmogų užgriūva daugybė rūpesčių. Kuo greičiau sureaguosite, tuo mažiau neigiamos įtakos Jūsų gyvenimo kokybei tai turės. Sutrikusi klausa gali apsunkinti dalyvavimą socialiniuose renginiuose ir bendravimą su artimaisiais bei kolegomis. Paprasčiausios kasdienės situacijos iš Jūsų reikalaus žymiai daugiau psichinės energijos. Pervargimas gali sukelti dirginimą, neigiamas mintis, pyktį, stresą ir depresiją. Taip pat gali sumažėti Jūsų našumas darbe ar mokantis, nes taps sunkiau sutelkti dėmesį.

Yra daug žmonių, kurie nori Jums padėti. Šeimos nariai pirmi pastebi, kad Jūsų klausa silpsta. Dažnai žymiai anksčiau nei pats asmuo pradeda į tai kreipti dėmesį. Jei jaučiate, kad klausa gali būti sutrikusi Jums arba Jūsų artimajam, primygtinai rekomenduojame kreiptis pagalbos į specialistus. Kuo greičiau imsitės veiksmų, tuo daugiau patirsite pozityvių išgyvenimų, jausitės mažiau pavargę, turėsite daugiau noro ir jėgų gyvenimui aplink save.

Kelionė geresnės klausos link prasideda čia.

Sužinokite, kaip pradėti girdėti gyvenimą. Pasirinkite, kam norite padėti:
Aš nešioju klausos aparatą
Mano vaikas turi klausos sutrikimų
Mano artimas turi klausos sutrikimų
Aš turiu klausos sutrikimų