Article

Klausos testas

Mūsų klausos testas buvo sukurtas bendradarbiaujant su profesionaliais audiologais. Jis trunka vos 5 minutes ir iškart pateikia indikaciją, ar Jūsų klausa atitinka normas. Testas yra nemokamas ir visiškai neįpareigojantis.

Kas sudaro klausos testą?

• 4 paprasti klausimai apie Jūsų klausą kasdienėse situacijose • Kalibravimo testas, kad Jūsų įranga būtų tinkamai parengta testui • Tonų testas, kurį sudaro skirtingo tono garsai

Tam, kad testas būtų maksimaliai veiksmingas, jį atlikite tylioje patalpoje, pasirinkite Jums patogų garso lygį. Rekomenduojame naudoti ausines.

Galimi testo rezultatai: • Stiprus klausos sutrikimas • Vidutinis klausos sutrikimas • Neturite klausos sutrikimo

Klausos testo rezultatai

Kai atliksite klausos testą, gausite įvertinimą, ar Jūsų klausa yra pažeista ir kaip smarkiai. Jei klausos testas atskleis, kad turite klausos sutrikimą, būtina užsiregistruoti vizitui pas klausos centrų „Audiomedika“ specialistus.

Kodėl turėčiau atlikti klausos testą internetu?

Gyvenimo kokybė gali pagerėti

Nors šis testas yra labai tikslus, jis neatstoja profesionalaus klausos specialisto konsultacijos. Jis suteikia naudingą indikaciją, kokia yra Jūsų klausos būklė. Jei jis atskleis galimus klausos sutrikimus, kreipkitės į klausos centro „Audiomedika“ specialistus, kurie padės Jums mėgautis gyvenimo kokybe.

Testą galite atlikti namie, ramioje aplinkoje

Daugybė žmonių atliko klausos centrų „Audiomedika“ testą, kad pagrįstų ar atsikratytų įtarimų dėl sutrikusios klausos. Šio testo rezultatai nėra 100 proc. tikslūs, nes neįmanoma užtikrinti idealaus garso lygio nustatymo. Visgi, mes sukūrėme kalibravimo testą, kuris padės nustatyti Jūsų įrangą taip, kad rezultatai būtų kuo tikslesni.

Galėsite įvertinti savo klausos būklę

Testo dalys papildo viena kitą, kad galėtų tiksliau įvertinti Jūsų klausos būklę. Mūsų klausos testas nėra diagnostinis įrankis. Pilnavertį klausos patikrinimą rekomenduojame atlikti pas klausos centrų „Audiomedika“ specialistus.

Klausos testą ištobulino profesionalūs audiologai

Klausos testą kūrė audiologai remdamiesi daugybe galimų scenarijų, kad Jūsų testo rezultatas būtų optimalus. Šis testas yra greičiausias būdas pasitikrinti, ar turite klausos sutrikimų ir ar verta užsiregistruoti vizitui pas klausos centrų „Audiomedika“ specialistus.

Kelionė geresnės klausos link prasideda čia.

Sužinokite, kaip pradėti girdėti gyvenimą. Pasirinkite, kam norite padėti:
Aš nešioju klausos aparatą
Mano vaikas turi klausos sutrikimų
Mano artimas turi klausos sutrikimų
Aš turiu klausos sutrikimų