Article

Pasirinkite Jums patogų vizito laiką

Užsisakykite individualią konsultaciją pas klausos centrų „Audiomedika“ specialistus. Surasime Jums geriausią sprendimą.

Norite pasitarti? Paskambinkite mums: 868520149

Konsultacijų metu siekiame, kad jaustumėtės kuo patogiau. Atsipalaidavę pacientai suteikia daugiau vertingos informacijos. Tai klausos centrų „Audiomedika“ specialistams padeda geriau suprasti unikalią kiekvieno paciento situaciją ir pasirinkti efektyvesnes priemones.

Ko galite tikėtis konsultacijos klausos centre „Audiomedika“ metu?

Jūsų konsultaciją pradėsime nuo pokalbio, kurio metu papasakosite, kaip jaučiatės, kokius simptomus pastebėjote. Klausos specialistas užduos papildomų klausimų.

Tam, kad specialistas geriau suprastų Jūsų būklę, Jums atliksime audiologinį tyrimą ir visus su tuo susijusius audiometrinius testus. Naudodamasis otoskopu, audiometru ir kitomis reikalingomis priemonėmis, specialistas įvertins abiejų ausų klausos funkcijas. Taip pat patikrins ir įvertins ausies kanalų laidumą.

Šių tyrimų, testų ir patikrinimų rezultatus klausos specialistas išanalizuos, įvertins ir aptars su Jumis. Paaiškins, ką jie atskleidė.

Klausos specialistas pateiks Jums rekomendacijas, ar reikia gerinti Jūsų klausos būklę, jei reikia, kaip taip galima daryti, kokie būdai yra tinkamiausi būtent Jums. Jei reikės, jis taip pat parekomenduos, koks klausos aparatas Jums tinkamiausias, kokios yra jo įsigijimo sąlygos ir lengvatos. Jei klausos aparatą jau turite, pakonsultuos dėl nustatymų tinkamumo.

Tam tikrais atvejais klausos specialistas gali nustatyti, kad Jums reikalinga gydytojo otorinolaringologo (LOR) apžiūra. Kartu su rekomendacija papildomam klausos patikrinimui gausite ir patarimų, kokie tolimesni žingsniai ir ką Jums derėtų turėti omenyje.

Kelionė geresnės klausos link prasideda čia.

Sužinokite, kaip pradėti girdėti gyvenimą. Pasirinkite, kam norite padėti:
Aš nešioju klausos aparatą
Mano vaikas turi klausos sutrikimų
Mano artimas turi klausos sutrikimų
Aš turiu klausos sutrikimų