„BrainHearing™“ technologija

Jūs girdite savo smegenimis, ne ausimis. Klausymas ir ypač garsų suvokimas, yra intelektinio, o ne mechaninio darbo rezultatas. Ausys priima garsus, tačiau Jūsų smegenys tiems garsams suteikia prasmę, kai klausa sutrinka, smegenims trūksta garsų, kuriuos galėtų apdoroti. Tuomet jos turi dirbti ženkliai smarkiau, kad galėtų užpildyti tylos spragas.

Tam, kad girdėtumėte gerai, „pagarsinti“ nepakanka. Jūsų smegenims reikia padėti atskirti ir suprasti garsus. Šią problemą geriausiai sprendžia klausos aparatų gamintojo „Oticon“ sukurta progresyvi technologija „BrainHearing™“ (angl. smegenų klausa).

„BrainHearing™“ technologija padeda smegenims lengviau suteikti prasmę žodžiams ir garsams. Todėl reikia mažiau klausymosi pastangų ir žmogus mažiau pavargsta. Ši moderni technologija natūraliai ir maloniai atkuria akustinį garsovaizdį.

Kai garsas pasiekia smegenis, smegenys atlieka 4 pagrindines funkcijas, kad jį suprastų. „BrainHearing™“ technologija joms padeda lengviau apdoroti garsus ir:

  • Orientuotis aplinkoje

  • Atskirti garsų šaltinius

  • Susitelkti į tai, kas yra svarbu

  • Atpažinti garsus ir suteikti jiems prasmę

Visi šie procesai vyksta akimirksniu.
„BrainHearing™“ padeda smegenims atskirus, nesusijusius garsus paversti prasminga visuma. Ši technologija ir daug kitų inovacijų yra įdiegtos į naujausius „Oticon“ klausos aparatus.

Norite išbandyti „BrainHearing™“ technologiją? Registruokitės konsultacijai: