Oticon klausos aparatai

Ne tik garso kokybė, bet ir gyvenimo kokybė

Oticon klausos aparatai yra unikalūs. Jie sukurti taip, kad padėtų jūsų smegenims natūraliai suvokti garsą, todėl puikiai suprasite kalbą triukšmingoje aplinkoje, įdėdami mažiau pastangų

Oticon gamina klausos aparatus, kurie garsėja aukščiausia garso kokybe. Būdama šios pramonės srities lyderė, Oticon nuolat siekia įgyvendinti savo viziją: pasaulis, kuriame klausos praradimas nėra apribojimas. Jie meta iššūkį įprastoms nuostatoms ir peržengia technologijų ribas, kad pakeistų klausos sutrikimą turinčių žmonių gyvenimą. Tokia Oticon misija vykdoma jau daugiau nei 100 metų – nuo tada, kai jų įkūrėjas Hansas Demantas padėjo savo žmonai Kamilai įsigyti vieną pirmųjų pasaulyje elektroninių klausos aparatų. Nuo tada atsirado aistra suteikti daugiau galimybių žmonėms, kurių klausai reikia pagalbos. Šiandien „Oticon” yra pasaulinė bendrovė, kurios pagrindinė būstinė yra Danijoje. Jų klausos aparatus galima įsigyti daugiau kaip 100 pasaulio šalių.

Oticon išmaniausias klausos aparatas


Oticon | More

Pirmasis pasaulyje klausos aparatas, kuris palaiko natūralią smegenų funkciją organizuoti ir priimti garsus.

Novatoriška technologija Oticon More padeda išgirsti kiekvieną detalę, suprasti daugiau ir įsiminti daugiau, įdedant mažiau pastangų.

Pirmasis pasaulyje klausos aparatas, turintis prieigą prie viso garso vaizdo

Pažangiausia technologija, kurios pagrindu sukurtas Oticon More, išmoko atpažinti visų tipų garsus, jų detales ir tai, kaip jie skamba, įskaitant kalbą. Jie tai gali dėl naujos Oticon išmaniosios platformos Polaris™, kuria remiantis sukurtas klausos aparatas.

Oticon More sukurti remiantis BrainHearing™ technologija. Jie sukurti taip, kad į smegenis būtų perduodamas aiškus garsas, kartu didinant kalbos supratimą ir mažinant klausymosi pastangas. Garsovaizdis nuolat kinta. Jame gausu įvairių garsų. Kad jūsų smegenys galėtų natūraliai veikti, joms reikia prieigos prie viso garsovaizdžio.

Kai smegenys gauna natūralią garsinę informaciją, tampa lengviau dalyvauti socialiniuose susibūrimuose – nesvarbu, ar jie būtų virtualūs, ar fiziniai.

Oticon More™ gauna garbingiausius apdovanojimus

Oticon More buvo apdovanota Vartotojų elektronikos asociacijos prestižiniuose CES® 2021 inovacijų apdovanojimuose. Ir tai ne vienas apdovanojimas, o net du apdovanojimai šiose kategorijose: Sveikata ir sveikatingumas bei nešiojamos technologijos. Tai jau penkti metai iš eilės, kai Oticon buvo pripažinta tarptautinėje apdovanojimų programoje, kuri kasmet renka geriausius iš geriausių buitinės elektronikos srityje.


15%

15% geresnis kalbos supratimas*


60%

60% aiškesnis garsovaizdis**


30%

30% daugiau garso pasiekia smegenis***


Išbandykite Oticon More

nemokamai ir
be įsipareigojimų

Pažangiausias Oticon sukurtas
klausos aparatas

„Bluetooth” ryšys:

Prisijunkite tiesiogiai prie mėgstamų įrenginių

Diskretiškas stilius:

Galima rinktis iš 8 skirtingų spalvų

Įkraunamos baterijos:

Baterijos: paprasta naudoti, greitai įkraunamos ir nekenksmingos aplinkai

Nuotolinis palaikymas:

Gaukite klausos specialisto pagalbą patogiai įsitaisę savo namuose

Gaukite geresnę klausymosi patirtį su BrainHearing™ technologija

Tradiciniai klausos aparatai sukurti taip, kad sutelktų dėmesį tik į kalbą, sklindančią tiesiai priešais jus. Oticon More yra pirmasis pasaulyje klausos aparatas, suteikiantis smegenims prieigą prie viso garso vaizdo. Jis pasižymi šiais privalumais:

  • vienu metu sekti kelis pokalbius, kuriuose galite pasirinkti, į ką norite sutelkti dėmesį
  • Gaukite prieigą prie girdimų prasmingų garsų aplink jus
  • Išskirtinis kalbos supratimas triukšmingoje aplinkoje
  • Girdėti daugiau įdedant mažiau pastangų
  • Personalizuota klausymosi patirtis, kuri automatiškai prisitaiko prie garsinės aplinkos, kurioje esate

Išskirtinė garso kokybė suteikia muzikai naujos gyvybės

Oticon More™ kokybiškai fiksuoja jus supančius garsus. Klausos aparatas turi specialią muzikos programą – „Oticon MyMusic”, kuri leidžia pasinerti į visų rūšių muziką. Programą lengva aktyvuoti naudojant Oticon ON telefone.

Šuolis į ateitį

Daugiau informacijos. Daugiau aiškumo. Daugiau dėmesio

Oticon More yra pirmasis klausos aparatas pasaulyje, kuriame naudojamas gilusis mokymasis , kuris yra stipriausias dirbtinio intelekto privalumas. Tai taip pat pirmasis pasaulyje klausos aparatas, sukurtas remiantis giliuoju neuroniniu tinklu (DNN). Šis tinklas apmokytas naudojant 12 milijonų realių garso vaizdų. Turėdama prieigą prie aiškios, išbaigtos ir subalansuotos garso scenos, Oticon More užtikrina, kad kiekvienas garsas būtų perteikiamas detaliai ir aiškiai

Ieškote naujų klausos aparatų?

Mūsų kvalifikuoti klausos specialistai yra Oticon ir Philips HearLink gaminių ekspertai. Jie pasiruošę suteikti profesionalias konsultacijas ir padėti išsirinkti jums tinkamiausius klausos aparatus.

Taip pat mielai padėsime jums pasinaudoti įvairiomis kompensavimo galimybėmis.

* EEG testing with MoreSound Intelligence in on vs off setting, from Santurette et al.
** Santurette, S., Ng, EHN, Juul Jensen, J., & Man KL, B. (2020). Oticon More clinical evidence. Oticon Whitepaper.
*** Lyginant su Oticon Opn S