Klausos aparatų tipai

Visų žmonių klausa yra skirtinga, todėl tie patys klausos aparatai nebūtinai tiks skirtingiems žmonėms.

Įausiniai ir užausiniai klausos aparatai

Klausos aparatai yra skirstomi į 2 tipus: užausinius ir įausinius klausos aparatus. Kuris tipas yra tinkamas būtent jums, priklauso klausos nusilpimo lygio, gyvenimo būdo ir daugelio kitų veiksnių.

Jeigu jūsų klausa yra stipriai nusilpusi, užausiniai klausos aparatai dažniausiai bus tinkamiausias pasirinkimas, kadangi jie turi galingesnius garso stiprintuvus.

Užausiniai klausos aparatai

Šio tipo klausos aparatai nešiojami už ausies. Jie siunčia garsą per ploną ir beveik nematomą vamzdelį, kuris eina nuo ausies viršaus į ausies kanalą. Užausiniai klausos aparatai yra tinkami visų tipų klausos sutrikimams spręsti.

Skaitykite daugiau apie užausinius klausos aparatus

Įausiniai klausos aparatai

Šio tipo klausos aparatai yra įstatomi į ausies kanalą ir yra gaminami pagal individualią žmogaus ausies formą. Jie dažniausiai tinkami nuo silpno iki vidutinio klausos nusilpimams spręsti.

Skaitykite daugiau apie įausinius klausos aparatus

Tinkamiausi klausos aparatai jums

Audiomedika klausos protezavimo specialistai padės jums išsirinkti tinkamiausius klausos aparatus. Atlikę beskausmį klausos tyrimą, galėsite išbandyti kelis skirtingus klausos aparatus, kad suprastumėte, kuris tinka geriausiai jūsų unikaliai girdėjimo situacijai.

Technologijos, naudojamos klausos aparatuose

Nepriklausomai nuo to, kokį klausos aparatą pasirinksite, gausite įrenginį sukurtą naudojant pažangiausias šiuolaikines technologijas. Klausos aparatai yra sudaryti iš 5 pagrindinių komponentų:

  1. Mikrofonai
  2. Garso stiprintuvas
  3. Garsikalbis
  4. Elementas
  5. Kompiuterinis lustas

Klausos aparatų kokybė yra labai svarbus aspektas renkantis tinkamą klausos aparatą. Kuo aukštesnės kokybės komponentai naudojami aparatų gamyboje, tuo natūralesnė bus girdėjimo patirtis ir kalbos supratimo lygis.