Klausos gerinimas

1 iš 6 žmonių pasaulyje turi nusilpusią klausą. Jeigu jūsų klausa yra nusilpusi – nesate vieni. Jeigu įtariate, kad jūsų klausa nusilpusi, svarbu žengti pirmąjį žingsnį sprendimo link.

Daugeliui žmonių klausos nusilpimas reiškia gyvenimo kokybės pablogėjimą. Jei nebegirdite taip gerai, kaip anksčiau, gali būti sunku užmegzti socialinius santykius, todėl labai dažnai klausos sutrikimus turintys žmonės iš lėto pradeda izoliuotis nuo visuomenės. Jei vis dar esate aktyvus darbo rinkoje, jums gali būti sunku dalyvauti susitikimuose, konferenciniuose pokalbiuose ir panašiose veiklose.

Jeigu sutriko klausa, svarbu, kad kuo greičiau kreiptumėtės į specialistą. Daugumą klausos sutrikimo tipų galima reabilituoti su profesionalo pagalba. Svarbu kreiptis į specialistą, kai tik pajuntate klausos sutrikimo požymius. Kuo anksčiau tai padarysite, tuo geresnės jūsų galimybės grįžti į gyvenimą.

Skaitykite daugiau apie klausos nusilpimą

Kokie yra sprendimo būdai?

Sprendimas, tinkamas jūsų klausai, priklauso nuo kelių skirtingų dalykų, įskaitant klausos nusilpimo laipsnį, klausos nusilpimo tipą ir tai, kaip jis veikia jus ir jūsų gyvenimo būdą.

Audiomedika klausos centre , jums gali padėti ir patarti vienas iš mūsų klausos specialistų, kurie visi yra klausos sutrikimų ir jų sprendimo ekspertai. Kai su mumis susisieksite, kartu išsiaiškinsime, koks sprendimas jums tinka. Mūsų klausos centruose rasite platų modernių, kokybiškų klausos aparatų, kurie sukurti remiantis naujausiomis technologijomis ir klausos tyrimais, pasirinkimą.

Išsirinkite tinkamus klausos aparatus

Visų žmonių klausa yra skirtinga, todėl tas pats sprendimas tinka ne visų tipų klausos sutrikimams. Konsultacijos metu išsamiai apklausime jus apie jūsų gyvenimo būdą ir poreikius, kad galėtume parinkti jums tinkamiausią sprendimą.

Be to, atliekame klausos tyrimą, kuris yra visiškai neskausmingas. Jis padeda išsiaiškinti, kokio tipo ir kokio laipsnio klausos nusilpimą turite. Specialistas kartu su jumis peržiūrės ir pakomentuos tyrimo rezultatus ir po to rekomenduos jums tinkamiausią sprendimą.

Gaukite asmeniškai jums pritaikytus klausos aparatus

Klausos aparatai yra asmeninis prietaisas, todėl labai svarbu, kad jie būtų pritaikyti jums ir atitiktų jūsų klausos lygį.

Mūsų klausos specialistai užtikrins, kad klausos aparatai jums suteikts visą naudą, kurią jie gali suteikti. Taip pat būsite gerai supažindinti su įvairiomis funkcijomis, kad galėtumėte naudotis klausos aparatų teikiamomis šiuolaikinėmis technologijomis, įskaitant 360 laipsnių garso suvokimą, galimybę vienu metu sekti kelių žmonių pokalbius ir galimybę prijungti klausos aparatus prie kitų elektroninių prietaisų per Bluetooth.

Norite sužinoti daugiau? Registruokitės konsultacijai ir papasakosime apie klausos gerinimo priemones ir kokias galimybes jums gali pasiūlyti šiuolaikiniai klausos aparatai, kad galėtumėte susigrąžinti savo gyvenimo kokybę.