Kaip tikrinama klausa?

Jeigu anksčiau nesitikrinote klausos, galbūt jums kyla klausimas, kaip yra atliekamas klausos patikrinimas?


1. Registracija

Sveikiname! Registracija yra pats svarbiausias žingsnis kelionėje geresnės klausos link. Į pirminę konsultaciją rekomenduojame atvykti kartu su artimu žmogumi.


2. Pokalbis apie Jūsų klausos situaciją

Tam, kad geriau su Jumis susipažintų ir tinkamai suprastų Jūsų girdėjimo situaciją, klausos protezavimo specialistas užduos kelis klausimus apie Jūsų sveikatą, laisvalaikį ir rūpesčius dėl klausos. Tai užtruks apie 15-20 minučių.


3. Ausų patikrinimas

Klausos protezavimo specialistas patikrins Jūsų ausis, ar nėra sieros kamščių ar kitų mechaninių priežasčių, galinčių paaiškinti klausos nusilpimą.


4. Klausos tyrimas – audiograma

Klausos patikrinimas atliekas uždėjus ausines. Patikrinimo metu girdėsite įvairaus intensyvumo garsus – tonus, bei tam tikrą dažnių diapazoną. Klausai užfiksuoti naudojama standartizuota metodika, tyrimo metu gauti atsakymai pažymimi grafike – audiogramoje.


5. Klausos tyrimo rezultatai ir rekomendacijos

Atlikus tyrimą klausos protezavimo specialistas pakomentuos rezultatus. Jei paaiškės, kad turite klausos sutrikimą, klausos specialistas pasiūlys galimą sprendimą.


5A. Normali Klausa

Jeigu po tyrimo paaiškės, kad Jūsų klausa yra normali, klausos protezavimo specialistas patars, kaip toliau tinkamai rūpintis savo klausa ir rekomenduos klausą tikrinti kartą per metus.


5B. Klausos nusilpimas

Jeigu po tyrimo paaiškės, kad Jūsų klausa yra nusilpusi, klausos protezavimo specialistas rekomenduos išbandyti klausos aparatus. Klausos aparatų bandymas yra nemokamas, suteikiama galimybė aparatus išbandyti namuose 14 dienų. Aparatų bandymą galima pradėti tą pačią dieną, kai yra atliekamas klausos tyrimas.

Registruokitės NEMOKAMAM klausos aparatų bandymui