Philips HearLink klausos aparatai sujungia kartas

Girdėk gerai, tada kai svarbiausia. Philips HearLink klausos padeda geriau girdėti. Kai girdi geriau, turi galimybę išgirsti emocijas savo anūkų balsuose. Gali girdėti jų žodžius, įvertinti jų išraiškų ir tonų įvairovę, ir palaikyti glaudesnį ryšį su jais. Taip lengviau dalytis patirtimi ir mėgautis akimirkomis. Kad galėtumėte sutelkti dėmesį į prasmingų prisiminimų kūrimą iš kartos į kartą.

Išgirskite džiaugsmo garsą

Amžius yra tik skaičius. Net kai mus skiria metai, tarp mūsų gali būti supratimas.

Philips HearLink padeda geriau girdėti, kad galėtumėte rasti bendrą kalbą ir dalytis įsimintina patirtimi su įvairaus amžiaus žmonėmis. Tokie potyriai kaip apsipirkimas sezoninių produktų vietiniame ūkininkų turguje. Patirtys, kurios sujungia kartas. Geriau girdėkite, kai tai svarbiausia. Kartu mes darome gyvenimą geresnį

Nauja novatoriška klausos aparato technologija

 

Naudokitės klausos aparatais visą dieną vos po 3.5 val. įkrovimo. Patogu ir lengva valdyti naudojant programėlę. Prijunkite klausos aparatus prie išmaniojo telefono, televizoriaus ar kito įrenginio. HiFi muzikos funkcija dar labiau pagerina klausymo kokybę. Su novatoriška dirbtinio intelekto (DI) garso technologija, dėl kurios dar lengviau aiškiai girdėti kalbą triukšmingoje aplinkoje. Dabar nauja laisvų rankų įrangos funkcija transliuoja garsus tiesiai į iPhone ir iPad ir iš jų.

Nes mums svarbiausia – jūsų klausa.

„Philips HearLink” yra įvairių stilių ir spalvų

 

Kiekvieno žmogaus klausos praradimas yra skirtingas, todėl mūsų klausos aparatai yra pritaikyti taip, kad geriausiai atitiktų jūsų asmeninius poreikius ir pageidavimus.

Stilingas

Mažas ir elegantiškas klausos aparatas, kuris diskretiškai priglunda už jūsų ausies. Šis klausos aparatas gali turėti skirtingus garsiakalbius kurie tinka tiek lengvam tiek stipriam klausos sutrikimams koreguoti.

Funkcionalus

Diskretiškas klausos aparatos su telerite ir dvigubu programų mygtuku. Šis klausos aparatas gali turėti skirtingus garsiakalbius, kurie tinka tiek lengvam ir stipriam klausos sutrikimams koreguoti.

Įkraunamas

Klausos aparatas su įkraunamu ličio jonų elementu. Pilnai įkraunamas per 3 valandas ir suteikiantis galios visai naudojimo dienai. Šis klausos aparatas gali turėti skirtingus garsiakalbius, kurie tinkami tiek lengvam ir stipriam klausos sutrikimams koreguoti.

Stiprus

Pilnavertis ir galingas užausinis klausos aparatas su teleritės funkcija ir dvigubu programų mygtuku. Šis klausos aparatas dažniausiai naudojamas stipriam ir labai stipriam klausos sutrikimams koreguoti. Jis labai galingas ir lengvai valdomas.

Galingas

Ilgaamžiškas užausinis klausos aparatas su telerite, viengubu ir dvigubu paspaudimų mygtukais. Šis klausos aparatas derinamas su ausies įdėklu stipriam ir labai stipriam klausos sutrikimams

Galingiausias

Galingiausias užausinis HearLink klausos aparatas. Šis turintis visus privalumus klausos aparatas yra nepaprastai tvirtas ir tinkamas nuo stipraus iki labai stipraus klausos sutrikimams koreguoti.

Ypač mažas

Mažiausias Philips HearLink klausos aparatas kuris puikiai telpa ausies kanale ir yra praktiškai nematomas. Šis klausos aparatas tinka nuo vidutinio iki vidutiniškai stipraus klausos sutrikimo koreguoti.

Diskretiškas

Šis įausinis klausos aparatas tinkamas lengvam – vidutiniškai sunkiam klausos sutrikimui spręsti. Jis nešiojamas ausies kanale ir iš išorės yra beveik nepastebimas.

Universalus

Šis įausinis klausos aparatas turi daug individualaus pritaikymo galimybių, tokių kaip programų mygtukas ir garsumo kontrolė. Šio tipo klausos aparatas tinkamas nuo lengvo iki stipraus klausos sutrikimo koreguoti.

Reikia konsultacijos?

Kiekvieno žmogaus klausa skirtinga. Klausos aparatas turi būti pritaikomas individualiai pagal klausą ir poreikius. Norėdami išbandyti Philips HearLink klausos aparatus registruokitės konsultacijai pas klausos protezavimo specialistą.