Užausiniai klausos aparatai

Užausiniai klausos aparatai yra diskretiški ir beveik nematomi. Šie prietaisai yra labai galingi ir yra sukurti tokiu būdu, kad pagerintų jūsų klausą.

Girdėkite geriau naudodami diskretiškus klausos aparatus

Šiuolaikinius klausos aparatus galima skirstyti į dvi kategorijas: klausos aparatus, esančius už ausies ir į ausies kanalą įsistatančius klausos aparatus. Abu tipai yra labai diskretiški ir sunkiai pastebimi. Kokie aparatai yra tinkami jums asmeniškai, priklauso ir nuo jūsų ausų anatomijos, nuo klausos nusilpimo lygio ir nuo jūsų gyvenimo būdo.

Dauguma klausos aparatų naudotojų renkasi už ausies nešiojamus klausos aparatus, dar vadinamus BTE (angl. behind the ear – už ausies). Taip yra todėl, kad BTE klausos aparatus lengva valdyti ir jie puikiai tinka visų tipų klausos nusilpimus turintiems žmonėms. Garsas, atkeliaujantis į už ausies esantį klausos aparatą, siunčiamas iš stiprintuvo ir per ploną vamzdelį patenka į ausies kištuką esantį ausyje.

Kiek matosi užausiniai klausos aparatai?

Užausinių klausos aparatų priežiūra

Nors šiuolaikiniai klausos aparatai yra sukurti naudojant pačias pažangiausias technologijas, juos naudoti ir prižiūrėti yra itin lengva. Tam, kad klausos aparatai veiktų optimaliai ir tarnautų ilgai, įvairias jų dalis reikia valyti ir karts nuo karto pakeisti. Rekomenduojame klausos aparatų valymą paversti kasdiene rutina, tai užtruks vos kelias minutes. Jeigu tiksliai nežinote kaip prižiūrėti savo naujuosius klausos aparatus, užsukite į betkurį Audiomedika klausos centrą ir mes parodysime kaip tai padaryti.

Kompensuojami klausos aparatai

Klausos aparatus neatlygintinai gauti turi teisę visi apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu. Jei norite įsigyti aukštesnės klasės įrenginį, galite reikalauti dalinės kompensacijos. Pirma, kreipkitės į savo šeimos gydytoją. Jis jums išduos siuntimą pas gydytoją specialistą – otorinolaringologą (LOR). Antra, apsilankykite pas LOR gydytoją specialistą. Jis įvertins jūsų sveikatą ir nustatys, ar klausos aparatai jums gali būti suteikti nemokamai. Jei atsakymas teigiamas, gausite tai įrodančius dokumentus – formą 027/a ir jūsų klausos audiogramą.

Trečia, per 30 dienų atvykite į klausos centrą Audiomedika, kur jums padės išsirinkti tinkamiausius klausos aparatus. Kartu su savimi turėkite LOR gydytojo duotus dokumentus.

Ieškote naujų klausos aparatų?

Mūsų kvalifikuoti klausos specialistai yra Oticon ir Philips HearLink gaminių ekspertai. Jie pasiruošę suteikti profesionalias konsultacijas ir padėti išsirinkti jums tinkamiausius klausos aparatus.

Taip pat mielai padėsime jums pasinaudoti įvairiomis kompensavimo galimybėmis.