EduMic – belaidis nuotolinis mikrofonas sėkmingam mokymuisi

EduMic yra belaidė nuotolinio mikrofono sistema, skirta padėti klausos nusilpimą turintiems vaikams klasėje. Naudodami EduMic mokytojai gali užtikrintai ir veiksmingai bendrauti su mokiniais vos vienu mygtuko paspaudimu.

Šiuolaikinė mokyklos klasė yra tikras iššūkis klausos negalią turintiems vaikams. Dėl triukšmo, atstumo ir aido (aidėjimo) sunku bendrauti ir mokytis. Tam, kad mokiniai įsisavintų kalbą ir galėtų mokytis, jie turi aiškiai girdėti mokytojo balsą. Klausos sutrikimų turintiems vaikams, palyginti su vaikais, kurių klausa normali, sunkiau suprasti kalbą ir išmokti žodžius veikiamiems triukšmo.

Suteikite savo mokiniams galingą pradžiamokslį su EduMic!

Tam, kad mokiniai įsisavintų kalbą ir galėtų mokytis, jie turi aiškiai girdėti mokytojo balsą. Klausos sutrikimus turintiems vaikams, palyginti su vaikais, kurių klausa normali, sunkiau suprasti kalbą ir išmokti žodžius veikiamiems triukšmo.

Novatoriška „OpenSound Navigator” technologija, suteikia mokiniams prieigą prie 360° garso tiek paprastose, tiek sudėtingose klausymosi situacijose. Ši revoliucinė klausos technologija leidžia aiškiai girdėti mokytojo balsą, nepaisant bendravimo su kitais klasės mokiniais, ir taip sėkmingai mokytis bei tobulėti.

 

Tačiau, kai klasėje sustiprėja triukšmas, atstumas ir aidas, „EduMic” tampa svarbiu klausos aparatų priedu. „EduMic” naudoja tą pačią naujovišką atviro garso technologiją, kuria grindžiama garso analizė ir pusiausvyra klausos aparatuose bei triukšmo mažinimas. Jis suteikia mokytojo balsui stabilumo, stiprumo ir aiškumo, nuolat analizuoja garso aplinką ir pašalina triukšmą – net pauzėse tarp žodžių.

 

„EduMic” išorinis mikrofonas, kaip ir „Oticon” klausos aparatai, yra pagrįstas unikalia „Oticon” technologija „BrainHearing™”, padedančia smegenims gauti visą informaciją, kurios reikia garsams suprasti.

EduMic sukurta tam, kad būtų lengviau mokyti, mokytis ir žaisti – nuo sporto aikštelės iki klasės.

EduMic padeda mokytojams sutelkti dėmesį į tai, kas svarbiausia: bendravimą su vaikais ir jų mokymąsi klasėje ir už jos ribų. Tai lengvas prietaisas, pasižymintis elegantišku, moderniu dizainu, 10 valandų veikiančiu akumuliatoriumi ir intuityviai paprastu naudojimu – „EduMic” yra patrauklus ir patogus sprendimas mokymosi aplinkai.

Children playing in football field

2,4 GHz technologija užtikrina stabilų signalą ir jungiasi prie neriboto skaičiaus klausos aparatų. Klausos aparatus prie „EduMic” pakanka prijungti vieną kartą. Skirtingai nuo tradicinių radijo sistemų, 2,4 GHz belaidis imtuvas yra visiškai integruotas visuose „Oticon” klausos aparatuose su „Velox”, „Velox S” ir “Polaris” platformomis.

 

„EduMic” yra labai tvirtas, nes yra atsparus visiems kasdieniniams veiksmams ir apsaugotas nuo netyčinio kritimo. „EduMic” maitina vienas ličio jonų akumuliatorius. Jį galima įkrauti per naktį be rizikos perkrauti.

 

„EduMic” suteikia mokytojams galimybę palaikyti ryšį su mokiniais ir juos sudominti per pamokas. Mokytojai gali naudoti „EduMic” kasdienėje veikloje klasėje, pavyzdžiui, prijungdami jį prie kompiuterio, išmaniosios lentos ar planšetinio kompiuterio per 3,5 mm garso įvestį. Kai mokiniai baigia žiūrėti medžiagą, „EduMic” galima atjungti nuo garso šaltinio ir vėl naudoti kaip išorinį mikrofoną.

Norite išbadyti EduMic? Registruokitės konsultacijai į vieną iš mūsų klausos centrų visoje Lietuvoje: