Kai vaikui pritaikomas jam reikalingas klausos aparatas, atsiveria durys į naują, pačių įvairiausių garsų kupiną pasaulį. Vaiko dar laukia ilgas pažinimo kelias: ugdymas darželyje, mokykloje, įvairios veiklos triukšmingame bendraamžių būryje. Tam, kad šis kelias būtų sklandesnis, girdėjimo patirtys kokybiškesnės, gali praversti „EduMic“ sistema. Tai mažas, patogus nuotolinis mikrofonas, turintis ne vieną privalumą. Susipažinkite su jais.

1. Vaikas geriau girdės kalbėtoją bet kokioje aplinkoje

Klasėje, darželio grupėje vyraujantis triukšmas, aidas gali trukdyti vaikui aiškiai girdėti pedagogą. Naudojant „EduMic“ mikrofoną kalbėtojo balsas perduodamas tiesiai į klausos aparatus, tad vaikas gali aiškiai girdėti visą pateikiamą informaciją. Tyrimas parodė, kad mokiniai, naudojantys „EduMic“ mikrofoną, žymiai pagerino kalbos supratimą triukšmingoje ir aidą turinčioje aplinkoje.

2. Vaikas geriau įsisavins informaciją, lengviau išmoks žodžius

Klausos sutrikimų turintiems vaikams, palyginti su vaikais, kurių klausa normali, triukšmingoje aplinkoje yra sunkiau suprasti kalbą, išmokti žodžius ir įsisavinti informaciją. „EduMic“ sistema pasižymi „OpenSound Navigator™“ technologija, kuri leidžia džiaugtis tobulos pusiausvyros garsovaizdžiu. Garsai priimami sklandžiai ir tolygiai, slopinamas foninis triukšmas, taigi vaikas gali sutelkti dėmesį į kalbėtoją nesiblaškydamas.

Kaip ir „Oticon“ klausos aparatų, „EduMic“ išorinio mikrofono veikimas pagrįstas „BrainHearing“ technologija, padedančia smegenims gauti visą informaciją, kurios reikia garsams suprasti.

3. Vaikas aiškiau girdės kalbą dalyvaudamas užsiėmimuose lauke

Jeigu jūsų vaikas sportuoja, lanko stovyklą ar būrelį, kuris vyksta lauke, „EduMic“ padeda girdėti kalbėtoją, efektyviai slopindamas vėjo keliamą triukšmą, tad vaikas gali sutelkti dėmesį į žaidimą.

4. Itin paprasta sistema naudotis tiek vaikams, tiek pedagogams

Tyrimai atskleidė, kad su vaikais dirbantys pedagogai liko patenkinti „EduMic“ sistemos paprastumu ir veiksmingumu. „Bluetooth“ technologija leidžia prijungti mikrofoną prie įvairių įrenginių (pvz. kompiuterio ar išmaniosios lentos) ir iš jų tiesiogiai perduoti garsą į klausos aparatus.

Prie „EduMic“ mikrofono galima prijungti neribotą klausos aparatų skaičių. Jeigu klasėje, grupėje, sporto aikštelėje yra daugiau klausos aparatus nešiojančių vaikų, užtenka vieno „EduMic“, kad visi vaikai aiškiai girdėtų, ką kalba mokytojas, treneris ar veiklos moderatorius.

5. „EduMic“ yra patikimas ir saugus įrenginys

Gamintojai pagalvojo apie galimas nenumatytas situacijas ir pritaikė įrenginį būti visada pasiruošusį padėti tiek vaikams, tiek pedagogams. Įkrauto mikrofono baterija veikia 10 valandų. Jis apsaugotas nuo smūgių ir kitų kasdienių veiksnių, galinčių trikdyti jo veikimą.