Pristatome Oticon REAL

Būkite smalsūs.
Bendraukite.
Išlikite budrūs.

Jūsų klausa yra svarbi

Garsai padeda formuoti mūsų gyvenimo įvykius bei kurti nepakartojamas akimirkas. Nesvarbu, ar tai mūsų artimųjų balsai, ar energingas kavinės lankytojų šurmulys, ar gamtos šnabždesiai, ar dainos melodija – visa tai yra tikri gyvenimo garsai.

Jie daro mūsų dienas įsimintinas. Jie mus sujungia. Jie skatina smalsumą, įžvalgumą ir įsitraukimą į viską, kas vyksta aplink mus. Jie užtikrina mūsų budrumą.

Susigrąžinkite tikrus gyvenimo garsus

Svarbiausias vaidmuo – smegenims.
Klausos sistemai priklauso ne tik ausys. Svarbus vaidmuo tenka smegenims. Smegenys perdirba garsą į prasmę, tad Jūs galite sutelkti savo dėmesį į tai, kas svarbu.

Turtinga, įvairiapusė garsinė patirtis
Siekdamas atkurti tikruosius Jūsų gyvenimo garsus, „Oticon Real™“ įkūnija „BrainHearing™“ filosofiją. Tai reiškia, kad, kitaip nei tradiciniai klausos aparatai, jis suteikia smegenims galimybę analizuoti visus aplink Jus esančius garsus. Remiantis atliktais tyrimais, tam, kad smegenys natūraliai suvoktų garsus, jos privalo apdoroti visą garsinę aplinką.

Tikrasis garsas slypi detalėse
„Oticon Real™“ – tai klausos aparatas, kurio veikimo principas primena smegenų veiklą. Nes jis„mokosi“ iš savo patirčių.

Naudodamas unikalią Giliojo neutronų tinklo (DNN) technologiją, jis leidžia suteikti smegenims būtent tokių duomenų, kokių joms reikia labiausiai. Šis integruotas intelektas moka atpažinti visų tipų garsus bei jų detales ir žino, kaip jie turėtų idealiai skambėti. Taigi, jis gali akimirksniu prisitaikyti prie aplinkos pokyčių ir leisti Jums siekti geriausių rezultatų, kad ir ką bedarytumėte.

Galingas ir stilingas

Sukurtas išnaudoti
kiekvieną galimybę

SmartCharger įkroviklio privalumas – daugiau laisvės

• Šis, apdovanojimų pelnęs įrenginys su integruota vidine baterija leidžia patogiai įkrauti klausos aparatus net keliaujant

•Elegantiškas dėklas apsaugo Jūsų klausos aparatus nuo drėgmės ir kitų aplinkos veiksnių

• Įkrauna klausos aparatus per 3 valandas, kad galėtumėte jais naudotis visą dieną. Greitas įkrovimas per 30 minučių suteikia papildomas 6 valandas naudotis klausos aparatais.

Registruokitės konsultacijai ir išbandykite Oticon Real klausos aparatus 14 dienų nemokamai!