Philips HearLink 50 leidžia girdėti tai, kas svarbu jums!

Klausos sutrikimai gali apriboti galimybes kurti ryšį su žmonėmis, kuriuos branginate, ir su veiklomis, kurios džiugina. Juk garsai – neatsiejama bendravimo dalis.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Privatumo politika.
I Accept

Girdėkite kalbą dar aiškiau

Dirbtinio intelekto technologija padeda pašalinti dėmesį blaškantį triukšmą, todėl kalbą lengviau suprasti net ir triukšmingoje aplinkoje.

Pasitikėkite savimi

Nauja judesio jutiklio technologija atpažįsta jūsų judesius ir pritaiko garsą taip, kad kalba ir kiti svarbūs garsai visada skambėtų aiškiai.

Pažangesnės ryšio galimybės

Įdiegta naujausia „Bluetooth®“ „LE Audio“ technologija užtikrina garso kokybę transliacijos metu ir padidina prietaisų, kuriuos galima prijungti prie klausos aparato, skaičių.

Prisitaiko prie jūsų stiliaus

„Philips HearLink 50“ – įkraunamas klausos aparatas, pasižymintis stilingumu ir diskretiškumu. Spalvų įvairovė leidžia lengvai priderinti klausos aparato korpuso spalvą prie savo odos ar plaukų atspalvio. Skirtingi parametrai suteikia galimybę rinktis jūsų klausos poreikius atitinkančią technologiją.

Įkraukite visai dienai vos per vieną valandą

Naujas įkroviklis suteikia galimybę įkrauti aparatus visai dienai vos per valandą arba iki keturių valandų naudojimo – vos per 15 minučių.* Įkroviklis buvo patobulintas, kad juo būtų lengviau naudotis, o kontrastinga pilka įdėklo spalva leidžia geriau matyti, kaip įdėti klausos aparatus.

Registruokitės konsultacijai ir išbandykite klausos aparatus 14 d. NEMOKAMAI