Article

Įausiniai klausos aparatai

Naujausias „Oticon“ klausos aparatas yra mažiausias šio gamintojo įrenginys. Tai pirmasis įausinis klausos aparatas sukurtas naudojant „Oticon Opn“ technologijas.

Šis diskretiškas ir revoliucinis įausinis klausos aparatas turi net penkis modelius. Kiekvienas yra sukurtas atitikti unikalius Jūsų poreikius ir pageidavimus. Susipažinkite su visais penkiais modeliais klausos centruose „Audiomedika“.

„Oticon Opn“ – 360 laipsnių klausa

Į ausis įstatomi „Oticon Opn“ klausos aparatai yra pritaikomi specialiai Jums, kad taktiškai pasislėptų ausų kanaluose. Net ir mažiausi modeliai užtikrina puikią garso kokybę ir leidžia girdėti garsą 360 laipsnių aplink Jus. Tai reiškia, kad su naujuoju „Oticon Opn“ klausos aparatu girdėsite aiškiau ir lengviau įsiliesite į kompaniją net ir triukšmingose aplinkose.

IIC klausos aparatas Mažiausi „Oticon“ klausos aparatai yra tokie mažyčiai, kad įstačius juos į ausis tampa nematomi.

CIC klausos aparatas Šie itin diskretiški klausos aparatai yra pilnai įstatomi į ausies kanalą. Juos sunku matyti, tačiau jie nėra nematomi.

ITC klausos aparatas Į ausies kanalą įstatomi klausos aparatai. Jis gali būti vos įžiūrimas apatinėje ausies dalyje. Šį aparatą bevieliu ryšiu galite sujungti su telefonu ir kitais išmaniais įrenginiais.

ITE HS klausos aparatas Šie klausos aparatai užima šiek tiek daugiau vietos matomoje ausies dalyje. Juos lengva naudoti ir jie turi visus privalumus, įskaitant bevielį ryšį su išmaniaisiais įrenginiais.

ITE FS klausos aparatas Žmonėms, kurie ieško lengvai naudojamo, valdomo ir pritaikomo klausos aparato. Šie ITE klausos aparatai turi visus privalumus, įskaitant bevielį ryšį su išmaniaisiais įrenginiais.

Ieškote klausos aparato?

Patikimi klausos centrų „Audiomedika“ specialistai yra „Oticon“ gaminių ekspertai. Jie yra pasirengę padėti išsirinkti Jums naudingiausią klausos aparatą. Mūsų klausos specialistai Jus taip pat supažindins su įvairiomis finansavimo galimybėmis.

Kelionė geresnės klausos link prasideda čia.

Sužinokite, kaip pradėti girdėti gyvenimą. Pasirinkite, kam norite padėti:
Aš nešioju klausos aparatą
Mano vaikas turi klausos sutrikimų
Mano artimas turi klausos sutrikimų
Aš turiu klausos sutrikimų