Įausiniai klausos aparatai

Įausiniai klausos aparatai

Naujausias „Oticon“ klausos aparatas yra mažiausias šio gamintojo įrenginys. Tai pirmasis įausinis klausos aparatas, sukurtas naudojant „Oticon Opn“ technologijas.

Šis diskretiškas ir revoliucinis įausinis klausos aparatas turi net penkis modelius. Kiekvienas yra sukurtas atitikti unikalius Jūsų poreikius ir pageidavimus. Susipažinkite su visais penkiais modeliais klausos centruose „Audiomedika“.

„Oticon Opn“ – 360 laipsnių klausa

Į ausis įstatomi „Oticon Opn“ klausos aparatai yra pritaikomi specialiai Jums, kad taktiškai pasislėptų ausų kanaluose. Net ir mažiausi modeliai užtikrina puikią garso kokybę ir leidžia girdėti garsą 360 laipsnių aplink Jus. Tai reiškia, kad su naujuoju „Oticon Opn“ klausos aparatu girdėsite aiškiau ir lengviau įsiliesite į kompaniją net ir triukšmingose aplinkose.

IIC klausos aparatas Mažiausi „Oticon“ klausos aparatai yra tokie mažyčiai, kad įstačius juos į ausis tampa nematomi.

CIC klausos aparatas Šie itin diskretiški klausos aparatai yra visiškai įstatomi į ausies kanalą. Juos sunku matyti, tačiau jie nėra nematomi.

ITC klausos aparatas Į ausies kanalą įstatomi klausos aparatai. Jis gali būti vos įžiūrimas apatinėje ausies dalyje. Šį aparatą bevieliu ryšiu galite sujungti su telefonu ir kitais išmaniais įrenginiais.

ITE HS klausos aparatas Šie klausos aparatai užima šiek tiek daugiau vietos matomoje ausies dalyje. Juos lengva naudoti ir jie turi visus privalumus, įskaitant bevielį ryšį su išmaniaisiais įrenginiais.

ITE FS klausos aparatas Žmonėms, kurie ieško lengvai naudojamo, valdomo ir pritaikomo klausos aparato. Šie ITE klausos aparatai turi visus privalumus, įskaitant bevielį ryšį su išmaniaisiais įrenginiais.

Ieškote klausos aparato?

Patikimi klausos centrų „Audiomedika“ specialistai yra „Oticon“ gaminių ekspertai. Jie yra pasirengę padėti išsirinkti Jums naudingiausią klausos aparatą. Mūsų klausos specialistai Jus taip pat supažindins su įvairiomis finansavimo galimybėmis.

Oticon Opn yra naujoji klausos aparatų rūšis

Oticon Opn yra naujoji klausos aparatų rūšis

Senosios technologijos.

Dėl siauro garso suvokimo kryptingumo yra išskiriamas tik vienas kalbantysis, tuo metu slopinant daugumą aplinkos garsų.

Naujosios Oticon technologijos

Naujosios Oticon technologijos

Revoliucinės technologijos geba analizuoti visą garsovaizdį ir atskirti kalbą nuo triukšmo. Greitai mažindamos triukšmą, jos sukuria natūralią, 360° girdėjimo aplinką ir leidžia girdėti kelis kalbančius tuo pačiu metu

Oticon Opn įausiniai klausos aparatai yra unikalūs

Tokie maži, jog yra praktiškai nematom

Tokie maži, jog yra praktiškai nematomi

Nematomi „Oticon Opn“ klausos aparatai pasislepia jūsų ausyje ir yra praktiškai nepastebimi* *Nematomi 8 iš 10 žmonių

Natūralus 360° garsas

Natūralus 360° garsas

Girdėkite visus jus supančius garsus

Padeda smegenims girdėti

Padeda smegenims girdėti

Klausos sutrikimai priverčia smegenis dirbti sunkiau. „Oticon Opn“ klausos aparatai padeda atskirti kalbą nuo triukšmo, tokiu būdu lengvindami smegenų darbą

Dalyvaukite pokalbiuose triukšmingose aplinkose

Dalyvaukite pokalbiuose triukšmingose aplinkose

Kartu su „Oticon Opn“ klausos aparatais bus lengviau atskirti kalbą triukšmingoje aplinkoje

Palengvinkite tinito simptomus

Palengvinkite tinito simptomus

„Oticon Opn“ klausos aparatai turi Tinnitus SoundSupport garsų terapijos sistemą, kuri padeda nukreipti dėmesį nuo tinito ir suteikia palengvėjimą

Prisijunkite prie savo įrenginių

Prisijunkite prie savo įrenginių

„Oticon Opn“ klausos aparatus galite naudoti kaip aukštos kokybės ausines ar laisvų rankų įrangą

Kelionė geresnės klausos link prasideda čia.

Sužinokite, kaip pradėti girdėti gyvenimą. Pasirinkite, kam norite padėti:
Aš nešioju klausos aparatą
Mano vaikas turi klausos sutrikimų
Mano artimas turi klausos sutrikimų
Aš turiu klausos sutrikimų