Įausiniai klausos aparatai

Įausiniai klausos aparatai, arba dar vadinami ITE (angl. in the ear) klausos aparatai yra nešiojami ausies kanalo viduje. Mažiausi įausiniai aparatai yra tokie maži, kad net 8 iš 10 žmonių teigia, kad jų nepastebi.

Įausinių klausos aparatų tipai

IIC klausos aparatai

Mažiausi įausiniai klausos aparatai yra tokie maži, jie pasislepia ausies kanale ir yra praktiškai nepastebimi.

CIC klausos aparatai

Šie klausos aparatai visiškai pasislepia ausies kanale ir yra beveik nematomi. Jie turi papildomą valdymo rankenėlę.

ITC klausos aparatai

Jie yra ausies kanale. Apatinėje ausies dalyje matoma nedidelė plokštelė. Ji suteikia galimybę belaidžiu ryšiu prisijungti prie išmaniųjų telefonų ir kitų prietaisų.

ITE HS klausos aparatai

Šie ITE klausos aparatai užima šiek tiek daugiau vietos matomoje ausies dalyje. Juos lengva naudoti, jie turi visas funkcijas ir belaidį ryšį.

ITE FS klausos aparatai

Naudotojams, kurie nori klausos aparato, kurį tikrai lengva valdyti, kontroliuoti ir reguliuoti. Šie ITE klausos aparatai yra visapusiškai funkcionalūs ir turi belaidį ryšį.

Įausinių klausos aparatų priežiūra

Jei turite klausos sutrikimą, esate priklausomi nuo klausos aparatų. Jeigu tinkamai juos prižiūrėsite, sumažinsite jų gedimo riziką. Ausų sieros kaupimasis yra dažniausia priežastis, dėl kurios reikia taisyti įausinius klausos aparatus.

Ausų sieros gamyba yra svarbi jūsų ausų sveikatai. Kad ji nesugadintų jūsų į ausis įdedamų klausos aparatų, rekomenduojame kasdien skirti kelias minutes klausos aparatams valyti minkšta, sausa šluoste. Taip pat patikrinkite, ar nereikia keisti vaško filtro, ir, jei reikia, pakeiskite jį – arba atvykite į vietinį Audiomedika klausos centrą ir paprašykite pagalbos.

Kodėl rinktis Audiomedika klausos centrus?

Yra daugybė privalumų, kai savo klausos centru pasirenkate Audiomedika. Esame didžiausias, specializuotas klausos centrų tinklas Lietuvoje, autorizuotas Oticon ir Philips klausos aparatų gamintojų atstovas. todėl siūlome išsamias ir kompetentingas konsultacijas apie visus Oticon ir Philips HearLink gaminius – tiek įausinius, tiek už užausinius klausos aparatus. Be to, pas mus visada rasite naujausius klausos aparatus su geriausiomis technologijomis.

Be to, siūlome dviejų metų garantiją ir klausos aparatų aptarnavimą, o tai reiškia, kad klausos aparatus galite reguliuoti, gauti pagalbą keičiant vaško filtrą arba gauti atsakymus į klausimus apie klausos aparatus vietiniame klausos centre taip dažnai, kaip jums reikia.

Ieškote naujų klausos aparatų?

Mūsų kvalifikuoti klausos specialistai yra Oticon ir Philips HearLink gaminių ekspertai. Jie pasiruošę suteikti profesionalias konsultacijas ir padėti išsirinkti jums tinkamiausius klausos aparatus.

Taip pat mielai padėsime jums pasinaudoti įvairiomis kompensavimo galimybėmis.