fbpx
DUK2022-08-30T07:55:04-02:00

DUK

Kaip įsigyti klausos aparatą?2021-05-03T09:10:12-02:00

Įsigyti klausos aparatą galima bet kuriame specializuotame klausos technikos centre. Jei turite šeimos gydytojo siuntimą, gali būti, kad klausos aparatą jums visiškai arba dalinai kompensuoja Valstybinė ligonių kasa. Jei norite klausą išsitirti savarankiškai, tai galite atlikti pasirinktame klausos centre. Ieškantiems finansavimo galimybių, „Audiomedika“ teikia klausos aparatų lizingu paslaugą. Sužinokite daugiau»

Koks klausos aparatas tinka vaikui?2021-05-03T09:09:43-02:00

Kiekvieno vaiko klausa yra individuali ir nuo to dažniausiai priklauso, kokį klausos aparatą rekomenduojama nešioti vaikui. Žinoma, tinkamo įrenginio tipas greičiausiai priklausys ir nuo amžiaus, sveikatos būklės, vaiko gyvenimo būdo. Renkantis aparatą, reikia atsižvelgti, ar jis mokės pats jį įsidėti ir minimaliai prižiūrėti, ar visuomet jam asistuosite; ar jums svarbu, kad vaikas jus girdėtų iš toli; ar norite valdyti klausos režimus nuotoliniu būdu; ar aparatas gaminamas be kenksmingų medžiagų (pvz. be ftalatų); ar turi papildomą apsaugą nuo vandens; smūgių ir kt. Sužinokite, kuo klausos aparatas gali būti naudingas jūsų vaiku »

Sušlapo klausos aparatas. Ką daryti?2021-05-03T09:09:05-02:00

Per didelė drėgmė gali pakenkti klausos aparato veikimui, todėl svarbu greitai pašalinti susikaupusį vandenį. Jei įrenginys sudrėko, išsiimkite, atsargiai nusausinkite jį švelnia šluoste, jei yra, atidarykite baterijos dangtelį. Kuo greičiau dėkite klausos aparatą į specialiai tam pritaikytą džiovintuvą ir leiskite jam pilnai išdžiūti. Jei išdžiovintas aparatas neveikia, kreipkitės į klausos protezavimo profesionalą. Jeigu pastebite, kad dažnai sušlapinate savo klausos aparatą, rinkitės atsparų vandeniui. Daugelis „Oticon“ klausos yra atsparūs vandeniui ir dulkėms. Skaitykite apie konkrečius modelius »

Ar galiu gauti klausos aparatą nemokamai?2021-05-03T09:08:24-02:00

Greičiausiai, taip! Visi apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu turi teisę gauti nemokamą klausos aparatą. Jei norite įsigyti aukštesnės klasės įrenginį, į Valstybinę ligonių kasą galite kreiptis dėl dalinio kompensavimo. Klausos centre, kuriame renkatės aparatą, jums suteiks visą reikiamą informaciją apie finansavimo galimybes. Plačiau galite sužinoti ir čia.

Kaip išsirinkti tinkamą klausos aparatą?2021-05-03T09:08:01-02:00

Kadangi kiekvieno žmogaus klausa yra visiškai unikali, pasakyti, su kurio tipo ir modelio klausos aparatu girdėtumėte geriausiai, gali tik klausos specialistas. Atlikus išsamų klausos tyrimą ir nustačius klausos sutrikimą, mūsų specialistas rekomenduoja įrenginį atsižvelgdamas į jūsų gyvenimo būdą, fizinį aktyvumą, pomėgius, amžių, sveikatą ir kitus faktorius. Tam, kad išsirinktumėte tinkamiausią klausos aparatą, užsiregistruokite tyrimui arba konsultacijai.

Kuris klausos aparatas gali išspręsti spengimo ausyse (tinnitus) problemą?2022-09-23T06:15:25-02:00

Spengimas ausyse arba tinnitus yra dažnas klausos sutrikimas ir šiuo metu nėra vaisto, kuris galėtų jį visiškai išgydyti. Tinkamas klausos aparatas, tokiu atveju, yra bene vienintelis būdas pagerinti klausą. Kadangi tinnitus reiškiasi nemaloniais garsais: nuolatiniu, varginančiu zyzimu, dūzgimu, švilpimu ausyse, vienintelis būdas juos nuraminti yra kitų, terapinių garsų skleidimas ir galimybė tuos terapinius garsus kaip įmanoma labiau pritaikyti savo klausai. „Oticon Opn“, „Oticon MORE“, „Oticon Zircon“, „Oticon Ruby“ ir „Oticon Jet“ klausos aparatuose yra įdiegta būtent tai atliekanti „Tinnitus SoundSupport“ funkcija, kurios intensyvumą galima reguliuoti „Oticon ON“ programėle. Daugiau apie šį tinnitus ir jo gydymą galite sužinoti čia.

Kokia yra klausos aparatų kaina?2021-05-03T09:06:47-02:00

Nesusipažinus su konkretaus žmogaus klausa, sunku pasakyti, kokie yra būtent jam tinkamiausi klausos aparatai ir kiek jie kainuos. Kaina priklauso nuo įvairių veiksnių: nuo to, kokį modelį renkatės ir ko reikia, kad jis jums būtų pritaikytas individualiai. Gali būti, kad klausos aparatą galite gauti ir visiškai nemokamai arba kreiptis dėl dalinio jo kainos kompensavimo. Sužinokite daugiau »

Kaip žinoti, ar man reikia klausos aparato?2021-05-03T09:06:22-02:00

Klausos aparatai skiriami žmonėms, kuriems yra nustatyti klausos sutrikimai. O jų būna įvairiausių: nuo dūzgesio vienoje ausyje iki itin didelio klausos praradimo. Jei šiuo metu turite bent menkiausią abejonę dėl savo klausos ar jūsų artimieji skundžiasi, kad dažnai jų negirdite, pasitikrinkite klausą čia, neišeidami iš namų. Šis klausos testas yra parengtas mūsų klausos specialistų, užtruksite iki 5 min.

Title

Go to Top